KOOS gallery laieneb ning avab KOOStöös Estonian Golf and Country Clubiga 20.06 Eesti esimese skulptuuride väligalerii EGCC golfiklubis!

20.06 avatakse pidulikult EGCC territooriumil Eesti esimene alaline skulptuuride  väligalerii. KOOS galerii avab KOOStöös EGCC- ga vabariigi esimese alalise skulptuuride väligalerii, mille eesmärk on luua fundamentaalne platvorm skulptoritele mastaapsete teoste esitlemiseks ja tutvustamiseks ning tuua väliskulptuur fookusesse talle omases keskkonnas.

Maailmas leidub mitmeid golfiklubisid, kus golfikunst kohtub materjalikunstiga. Terre Blanche Prantsusmaal ja Hills Golf Course Uus-Meremaal on vaid mõned näited ilmestamaks kuidas väligalerii rikastab golfiklubi kui keskkonda ning pakub mitmekesisemat mängukeskkonda nii kohalikule,- kui ka rahvusvahelisele golfisõbrale.

Käesoleval sajandil on suuremõõtmeline väliskulptuur ning materjalikunst elanud ja arenenud paljuski tänu protsendikunstile ning tellimustöödele. Skulptuuripargiks kujundatud väliruum loob eeldused, et materjalikunst saab ennast vabalt väljendada ning vaatleja sundimatult suhestuda.

Avakollektsioonis on esitletud Oliver Soometsa, Kalle Pruudeni, Argo Männiku, Nils Hinti, Evelyne Brade- Franki ning teiste KOOS galerii kunstnike tööd.

Olete oodatud kollektsiooniga tutvuma alates 20.06 Jõelähtmele , EGCC-e golfiklubisse. Lisaks väligalerii külastamisele on võimalik nautida imelise vaatega klubimaja restorani.